Padilla Polska

O nas

Firma PADILLA POLSKA jest obecna na rynku polskim od 2003 roku. Należy do Grupy Kapitałowej PADILLA FIRE DOORS, hiszpańskiego producenta drzwi stalowych, przeciwpożarowych, antywłamaniowych, hotelowych i innych.

PUERTAS PADILLA, usytuowana w południowo – wschodniej Hiszpanii (Murcja), została założona w 1987 roku. Od początku swego istnienia wzmacniała swoją pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym. Ta młoda i dynamicznie rozwijająca się firma zawdzięcza swój sukces nieugiętej woli jej założyciela, który poprzez wytrwałe dążenie do zdobycia specjalistycznej wiedzy w tak konkurencyjnej branży jaką stanowi rynek drzwi stalowych, doprowadził do umocnienia pozycji Puertas Padilla zarówno w Hiszpanii jak i wielu krajach na całym świecie. Dziś Puertas Padilla jest wiodącym producentem drzwi przeciwpożarowych.

Od ponad 30 lat Grupa Puertas Padilla jest jednym z trzech głównych europejskich producentów drzwi antywłamaniowych i przeciwpożarowych.

Jej ogromny sukces wspierają trzy fundamentalne filary: innowacja, internacjonalizacja i certyfikowana jakość.
Jest obecna w ponad 50 krajach, w wielu z nich posiada własną firmę i zbudowała solidną sieć handlową i dystrybucyjną opartą na solidnym prestiżu biznesowym i przemysłowym.

Puertas Padilla współpracuje z najlepszymi dostawcami dzięki czemu wysokiej jakości produkty stanowią optymalną odpowiedź na oczekiwania klientów.

Tak wysoka jakość produktów Puertas Padilla nie byłaby możliwa gdyby nie wysiłek całego zespołu najlepszych specjalistów działających w strukturach działów sprzedaży, marketingu, administracji, produkcji, informatyki oraz eksportu. Wszyscy pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki czemu zawsze znajdują się w czołówce najlepszych profesjonalistów specjalizujących się w tematyce drzwi przeciwpożarowych. Filozofią naszej firmy jest bowiem dbanie o każdy najmniejszy szczegół oferowanych na rynku produktów.

Bez jakości nie ma przyszłości - dlatego właśnie dla Puertas Padilla najważniejszy jest systematyczny rozwój opierający się na utrzymaniu wysokiej jakości wyrobów. Gwarancją tejże jakości jest wprowadzenie przez firmę międzynarodowej normy ISO 9002, nad której wdrażaniem pracują specjaliści obeznani z najnowszymi osiągnięciami technicznymi i ekonomicznymi. Wszystkie produkty Padilla posiadają atesty certyfikowane na rynku krajowym i międzynarodowym.

Sukces naszej strategii opierającej się na jakości i innowacjach technologicznych sprawia, iż jesteśmy przekonani co do słuszności kontynuowania w przyszłości inwestycji takich jak te zrealizowane w Wiosce Olimpijskiej i w obiektach sportowych przygotowanych na Igrzyska Olimpijskie w Atenach 2004, na stadionach piłkarskich Euro 2004 w Portugalii, w nowym terminalu portu lotniczego Barajas w Madrycie, w muzeum Guggenheim w Bilbao. Realizacja tych znaczących projektów to potwierdzenie, że warto zaufać w oferowane przez Puertas Padilla bezpieczeństwo, skuteczność i jakość.