O firmie

Firma Padilla Polska Sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej PADILLA FIRE DOORS, hiszpańskiego producenta drzwi stalowych, przeciwpożarowych, antywłamaniowych, hotelowych i innych.
PUERTAS PADILLA, usytuowana w południowo – wschodniej Hiszpanii (Murcja), została założona w 1987 roku. Od początku swego istnienia wzmacniała swoją pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym. Ta młoda i dynamicznie rozwijająca się firma zawdzięcza swój sukces nieugiętej woli jej założyciela, który poprzez wytrwałe dążenie do zdobycia specjalistycznej wiedzy w tak konkurencyjnej branży jaką stanowi rynek drzwi stalowych, doprowadził do umocnienia pozycji Puertas Padilla zarówno w Hiszpanii jak i wielu krajach na całym świecie. Dziś Puertas Padilla jest wiodącym producentem drzwi przeciwpożarowych.
Firma PADILLA POLSKA jest obecna na rynku polskim od 2003 roku i obsługuje klientów w całej Europie.

Pozycja Puertas Padilla, obecnie lidera na rynku drzwi stalowych, została osiągnięta dzięki inwestowaniu w rozwój technologii od samego początku istnienia firmy. Tylko w ostatnim roku Puertas Padilla przeznaczyła ponad 20 % swoich dochodów na techniczne innowacje i zwiększenie swoich mocy produkcyjnych. Firma produkuje 500.000 drzwi przeciwpożarowych rocznie, a powierzchnia hal produkcyjnych wynosi 25.000 m2.

Puertas Padilla współpracuje z najlepszymi dostawcami wyrobów stalowych, wełny mineralnej, okuć i paneli drewnianych dzięki czemu jej wysokiej jakości produkty stanowią optymalną odpowiedź na oczekiwania klientów.

Profesjonalista za każdymi drzwiami

Tak wysoka jakość produktów Puertas Padilla nie byłaby możliwa gdyby nie wysiłek całego zespołu najlepszych specjalistów działających w strukturach działów sprzedaży, marketingu, administracji, produkcji, informatyki oraz eksportu. Wszyscy pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki czemu zawsze znajdują się w czołówce najlepszych profesjonalistów specjalizujących się w tematyce drzwi przeciwpożarowych. Filozofią naszej firmy jest bowiem dbanie o każdy najmniejszy szczegół oferowanych na rynku produktów.

Technologia i Jakość

Bez jakości nie ma przyszłości - dlatego właśnie dla Puertas Padilla najważniejszy jest systematyczny rozwój opierający się na utrzymaniu wysokiej jakości wyrobów. Gwarancją tejże jakości jest wprowadzenie przez firmę międzynarodowej normy ISO 9002, nad której wdrażaniem pracują specjaliści obeznani z najnowszymi osiągnięciami technicznymi i ekonomicznymi. Wszystkie produkty Padilla posiadają atesty certyfikowane na rynku krajowym i międzynarodowym.

Innowacje techniczne to kolejny sekret tej firmy, dzięki któremu stała się ona liderem branżowym. Spółka stale inwestuje w programy badawcze i rozwojowe po to by jej produkt odpowiadał zapotrzebowaniom klientów.

Pukamy do drzwi świata

Sukces naszej strategii opierającej się na jakości i innowacjach technologicznych sprawia, iż jesteśmy przekonani co do słuszności kontynuowania w przyszłości inwestycji takich jak te zrealizowane w Wiosce Olimpijskiej i w obiektach sportowych przygotowanych na Igrzyska Olimpijskie w Atenach 2004, na stadionach piłkarskich Euro 2004 w Portugalii, w nowym terminalu portu lotniczego Barajas w Madrycie, w muzeum Guggenheim w Bilbao. Realizacja tych znaczących projektów to potwierdzenie, że warto zaufać w oferowane przez Puertas Padilla bezpieczeństwo, skuteczność i jakość.

Kontakt

Padilla Polska Sp. z o.o.
ul. Wybieg 10
61-315 Poznań

tel. +48 61 872 66 35
tel. kom. +48 609 070 222
fax. +48 61 879 83 51

więcej